Dlaczego my?

W reklamie, jak w żadnej innej branży, liczy się przede wszystkim skuteczność.My uchodzimy za najskuteczniejszą firmę w branży kolportażowej nie tylko na terenie Warszawy, ale również w okolicach. Nasza skuteczność jest efektem przemyślanych i sprawdzonych systemów pracy. Każda prowadzona przez nas kampania znajduje się pod pieczą kontrolera, który sprawdza czy roznoszenie ulotek ma miejsce dokładnie w tym miejscu, które Państwo wybrali.

W reklamie liczy się szybkość– bogate zaplecze personalne umożliwia nam najszybsze i najskuteczniejsze rozdawanie ulotek, wśród sprecyzowanej grupy odbiorców.

W reklamie liczy się precyzja i trafność– dzięki posiadanej przez nas wiedzy oraz doświadczeniu możesz mieć pewność, że Twoje ulotki dotrą do ściśle sprecyzowanego targetu Twoich potencjalnych Klientów. Kolportaż to tylko jeden z obszarów naszych działań. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom zapewniamy również profesjonalny projekt oraz druk ulotek. Ściśle współpracujemy z cenionymi grafikami oraz drukarniami, zapewniając naszym klientom jednocześnie bardzo konkurencyjne ceny. Z nami zrealizujesz całą swoją kampanię promocyjną, obejmującą kolportaż ulotek, ich projekt oraz druk. Gorąco Zachęcamy do współpracy.

 

Cennik

Bloki, osiedla
7 gr/sztuka netto
Domki jednorodzinne 13 gr/sztuka netto
Dystrybucja ulotek "do ręki" w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych
18 pln/godzina netto
Dystrybucja ulotek "zawieszek" na klamkę
25 gr/sztuka netto
Rozklejanie plakatów
3 pln/sztuka netto
Reklama poprzez e-mail. Wysyłanie wiadomości reklamowych do grupy docelowej określonej przez klienta 30 groszy za jeden rekord (adres email)Cena usługi zależna jest od wielu czynników, takich jak:


•    miejsce kolportażu reklam,
•    nakład ulotek reklamowych,
•    termin realizacji zlecenia,
•    cel kolportażu - osoby prywatne czy firmy
•    ewentualne usługi dodatkowe - patrz oferta na stronie głównej
•    Pogody panującej w miejscu kolportażu